Aktuálně 51291 nabídek práce!

Nabídka práce: CNC operátoři - frézaři, Zlín

Pozice:
CNC operátoři - frézaři
Zaměstnavatel:
MEVI-CZ s.r.o.
IČO:
25522671
Oblast (okres, kraj):
Zlín
Obor práce:
Výroba a provoz
Nejnižší požadované vzdělání:
Odborné bez maturity
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek
Změněná pracovní schopnost:
Ne
Mzda:
28000
Popis práce:

Náplň práce:
o Obrábění kovů, seřizování a obsluha obráběcích strojů
o Měření hotových výrobků, běžná provozní údržba strojů, příprava seřizování
o Práce dle technické dokumentace, plnění výrobních plánů
Požadavky:
o Vyučení nebo maturita v oboru strojírenství, praxe na podobné pozici
o Orientace ve výkresové dokumentaci, spolehlivost, pečlivost a pracovitost

Zaměstnanecké výhody: Příspěvek na stravu a dopravu, volnočasové benefiry, servis pracovních oděvů

Telefonický kontakt je možný v pracovní dny 8:00-16:00.

Kontakt na zaměstnavatele

Kontaktní osoba:
Ing. Anna Maršíková
Telefon:
739 260 850
Počet zobrazení inzerátu:
23×